blog błąd lekarza tło
 

O NAS

O nas

 

Kancelaria Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni to świetny zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy w 100% oddają się sprawom, które prowadzą.

Specjalizujemy się w sprawach o błąd medyczny, a naszym oczkiem w głowie są błędy okołoporodowe.

 

Małgorzata Hudziak radca prawny WarszawaMałgorzata Hudziak

Radca Prawny – wspólnik zarządzający

Główne dziedziny prawa, którymi się zajmuje to prawo medyczne, gospodarcze i spadkowe. Ma duże doświadczenie w obsłudze przedsiębiorców, które wzbogaciła kończąc Akademię Prawa Spółek w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Zanim zaczęła pracować na swój rachunek, pracowała w kilku bardzo dobrych kancelariach. Różnorodność zagadnień prawnych z jakimi miała do czynienia nauczyła ją szybkiej i kompleksowej analizy problemów klientów. Posiada również doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także rodzinnych.

Jej Alma Mater to Uniwersytet Śląski w Katowicach. Zaraz po studiach dostała się na znaną ze swej surowości aplikację radcowską. Jest też absolwentką studiów podyplomowych „Prawo medyczne i bioetyka” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, które ukończyła z wynikiem bardzo dobrym.

Niespokojna natura i czujność mec. Hudziak, która niezwykle przydaje się na sali sądowej, sprawia, że urlopy spędza wyłącznie intensywnie. Wyczynowa jazda na nartach w najbardziej kolorowych kombinezonach jakie świat widział, Wake i crossfit to jej ulubione sporty. A gdy już na dłuższą chwilę usiądzie w jednym miejscu, zaczytuje się w kryminałach, bo jak wspomniano uwielbia zagadki, to dlatego – jak sama mówi – została prawnikiem. Razem z mec. Joanną Lazer prowadzi szkolenia dedykowane dla personelu medycznego oraz BLOGI kancelarii.

Zobacz BLOGa: BŁĄD PRZY PORODZIE

Kontakt: tel. 536 007 001; mail: m.hudziak@lazer-hudziak.pl
Zobacz jej profil na Linked In 

 

Joanna Lazer adwokat WarszawaJoanna Lazer

Adwokat – wspólnik zarządzający

Pełni funkcję Przewodniczącej Sekcji Prawa Medycznego i Farmaceutycznego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz protokolant przy Sądzie Dyscyplinarnym Izby Adwokackiej w Warszawie.

Od zawsze fascynowała ją medycyna, co skłoniło ją do rozwijania specjalizacji procesowej wokół prawa medycznego – konkretnie błędów medycznych i dóbr osobistych. Gdyby tego było mało, z wynikiem bardzo dobrym ukończyła Studia Podyplomowe „Prawo medyczne i bioetyka” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Skrupulatna do bólu. Czasem mogłaby odpuścić, ale za bardzo wierzy w to, że zawsze można lepiej i więcej.

Co do edukacyjnej przeszłości… dawno, dawno temu ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, w między czasie ukończyła Diploma in an Introduction to English Law and the Law of the European Union, przygotowane przez Uniwersytet Cambridge, a zaraz po studiach jeszcze Prawo Spółek na Uniwersytecie Warszawskim. Wierząc, że zawsze lepiej dojść do porozumienia, niż kłócić się dla zasady, została członkiem Polskiego Centrum Mediacji. Myśli (nieustannie) o doktoracie, ale wciąż czasu brak.

Mówią, że jest ambitna na sali sądowej i na korcie. To prawda. Integruje środowisko zawodowe wokół sportów rakietowych, w myśl zasady, że poza prawem też istnieje życie. Nie potrafi wybrać pomiędzy badmintonem a tenisem, więc uprawia obie dyscypliny – z takim samym zacięciem.

Prowadzi szkolenia dla personelu medycznego o tym jak przygotować się do postępowań sądowych w sprawach błędów medycznych. Kiedyś szkoliła też z marketingu prawniczego, ale teraz robi go tylko dla swojej kancelarii. Nie narzeka :-). Pisze bloga BŁĄD PRZY PORODZIE, choć za pisaniem nie przepada. Za to lubi i woli mówić, a mówi dużo i szybko :-).

Lazer & Hudziak Adwokaci i Radcowie Prawni S.K.A.

Kontakt: tel. 536 007 001; mail: j.lazer@lazer-hudziak.pl

Zobacz jej profil na Linked In